«    Березень 2024    »

Служба зайнятості готує кадри – оператори та кочегари котелень готові до роботи

5-10-2017, 12:21 | Розділ: Новини | Переглядів: 502

Державна служба зайнятості сприяє підготовці безробітних до роботи в період опалювального сезону.

Цього року 64 операторів та кочегарів котелень, які перебували на обліку у Менському районному центрі зайнятості пройшли відповідне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та планують незабаром приступити до роботи. Вони обслуговуватимуть котельні у лікарнях, школах, дитячих садках, сільських, селищних радах та інших установах.

Це роботи з підвищеною небезпекою, а тому потребують фахівців відповідної кваліфікації. Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості ще влітку спільно з КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», Рівненським та Сумським центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочала організацію навчання безробітних.

За короткий термін безробітні безкоштовно підвищили свою кваліфікацію, здобули та відновили необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.

До того ж, їхати на навчання в інше місто не прийшлося. Викладачі самі приїздили та організували навчальний процес у районному центрі зайнятості. Отож слухачі опанували необхідні для подальшої роботи знання, а саме: вивчили технічні характеристики опалювальних котлів, їх будову, порядок експлуатації та обслуговування, навчилися відстежувати справність котельних установок та дотримуватись запобіжних заходів. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пару та рівнем води, а у разі несправності котла – оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідні заходи, аби взимку всім було тепло та затишно.