В разі травмування на робочому місці, у робочий час, під час виконання посадових обов’язків та виконання завдань адміністрації, необхідно здійснити наступне:
1. Негайно повідомте про подію безпосереднього керівника робіт або іншу уповноважену особу підприємства (п.8 «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. № 1232 (далі - Порядок) .
2. Керівник робіт зобов’язаний терміново організувати надання першої невідкладної допомоги, забезпечити у разі потреби його доставку до лікувально- профілактичного закладу (п.8 Порядку).
3. По можливості, якщо це не загрожує життю чи здоров’ю інших працівників і не приведе до більш тяжких наслідків, залишити без змін обстановку на робочому місці.
4. Під час госпіталізації або проведення огляду медичними працівниками повідомити їх про виробничий характер отриманих травм.
5. Вимагайте від роботодавця проведення розслідування нещасного випадку.
6. Самостійно (або Ваша уповноважена особа) беріть участь у засіданнях комісії з розслідування нещасного випадку, викладайте особисту думку, отримуйте інформацію від голови комісії про хід розслідування, знайомтесь з матеріалами розслідування (п.11 Порядку)
7. Після завершення розслідування отримайте від роботодавця акти проведення розслідування нещасного випадку (п. 19 Порядку).
8. У разі визнання нещасного випадку пов’язаним з виробництвом та отримання акту за формою Н-1 звертайтеся за отриманням страхових виплат до Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресами:
м. Мена, вул. Троїцька, 5 А (тел. 2-14-48, 2-14-08);
м.Мена, вул. Чернігівській шлях, 4/3 (тел.2-24-30, 2-12-53);
м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8 а, (тел. 3-12-38);
смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 16, (тел. 2-76-32).
Менське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
в Чернігівській області