Червень 2018 (24)
Травень 2018 (39)

В КЗОЗ «Менський центр ПМСД» відбулась нарада-семінар присвячена питанням боротьби з захворюванням на рак молочної залози

20-10-2017, 11:13 | Розділ: Новини | Переглядів: 146

В КЗОЗ «Менський центр ПМСД» 17 жовтня 2017 року відбулась нарада-семінар присвячена питанням боротьби з захворюванням на рак молочної залози за участю головного лікаря, головної медичної сестри, завідувачів структурних підрозділів закладу.

В роботі наради-семінару прийняла участь лікар-онколог КЗОЗ «Менська ЦРЛ» Серавіна Стефанія Степанівна.

Були висвітлені наступні питання виявлення та лікування раку молочної залози по м. Мена та Менському району:

- Виникнення і подальший розвиток раку молочної залози;

- Рання діагностика раку молочної залози, що включає:

• самообстеження

• лікарські профілактичні огляди

• обстеження на контактному цифровому термографі

• спостереження і лікування передпухлинної патології

• скринінгові обстеження і мамографічні дослідження

- Залучення більшої кількості жінок для обстеження на контактному цифровому термографі, призначеному для обстеження молочних залоз у жінок, який дозволяє виявити патологію молочних залоз на дуже ранніх стадіях. До речі даний термограф знаходиться в Менській лікарській амбулаторії і на ньому вже пройшли обстеження 54 жінки.

- Визначено завдання щодо покращення профілактичної та діагностичної роботи у структурних підрозділах.

Також проведена виставка санітарних бюлетенів, які були підготовлені та надані на конкурс медичними працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів.

Санітарні бюлетені мали гарне естетичне оформлення та змістовний матеріал доступний для розуміння населенню. Дані санітарні бюлетені будуть розміщені відповідно в кожному фельдшерсько-акушерському пункті нашого закладу.

За результатами конкурсу головний лікар Наталія Корнієнко від адміністрації закладу та профспілкового комітету вручила завідувачам фельдшерсько-акушерських пунктів подяки.