Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (24)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Чим може бути корисним досвід Шостки

26-10-2017, 16:40 | Розділ: Новини | Переглядів: 132

25 жовтня представники Менської та Новгород-Сіверської районних рад та райдержадміністрацій побували з робочим візитом у Шостці (Сумська обл.) Метою візиту було знайомство з індустріальним парком «Свема», об’єктами соціально-культурної, інтелектуальної, IT- сфер.

Міський голова Микола Нога особисто супроводжував візитерів до закладів, розказував про ідеї, концепції та задуми, що за його ініціативи втілилися в життя.

Завдяки розбудові індустріального парку, вдається вдихнути друге життя в територію та потужності колишнього унікального завода-гіганта «Свема». Тут працюють великі і малі підприємства, підприємста-супутники функціонують поряд. І все взаємопов’язане: Шосткинський інститут Сумського університету готує хіміків для заводу «Фарма» та інженерів-технологів для підприємства «Технологія». До парку курсують маршрутні автобуси, збудована церква, є магазини.

Цікавими культурними об’єктами є АРТ-центр, та меморіально-освітній комплекс «Родинна пам»ять» про нелегку долю українців, що були вивезені до Німеччини у роки Другої світової війни. До речі, автором цікавої сучасної музейної експозиції є наш земляк Анатолій Гайдамака.

Про молодь там неабияк дбають – ми побачили IT-центр, де молоді люди конструюють роботів, квардрокоптери, вчаться писати комп’ютерні програми.

Обговорили на зустрічі і можливості тристороннього вектору розвитку туризму «Мена-Н.-Сіверський-Шостка».

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.