Щодо проведення обстеження умов життя домогосподарств

2-11-2017, 12:50 | Розділ: Новини | Переглядів: 38

Шановні жителі Чернігівської області!

Одним з основних джерел статистичної інформації є спеціальні опитування та обстеження, зокрема вибіркові обстеження населення (домогосподарств), за участь в яких респонденти отримують плату.

З 6 листопада 2017р. в усіх регіонах країни розпочинається відбір домогосподарств для участі в обстеженні умов їхнього життя впродовж 2018 року. У Чернігівській області для проведення цього обстеження залучаються 370 домогосподарств, адреси яких визначаються шляхом випадкового відбору.

Метою проведення обстеження умов життя домогосподарств є отримання даних щодо соціодемографічних характеристик, умов життя, структури фактичних витрат, ресурсів тощо.

Органи державної статистики запрошують населення до співробітництва і запевняють, що вся інформація, отримана від будь-якої родини, матиме суто конфіденційний характер і використовуватиметься лише у зведеному вигляді в статистичних цілях. Конфіденційність наданої населенням інформації гарантується Законами України «Про державну статистику», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних».

Тому, якщо в листопаді до Вашої родини завітає фахівець з інтерв’ювання (який зобов’язаний пред’явити посвідчення працівника Головного управління статистики у Чернігівській області), просимо залучитися до обстеження.

Довідково: Дані спостереження у 2017р. свідчать, що на Чернігівщині проживає 439,6 тис. домогосподарств (3% від загальної кількості домогосподарств країни). Середній їх розмір 2,3 особи. Характерною для області є значна частка домогосподарств з однієї особи – 28%. У кожному третьому домогосподарстві Чернігівщини є діти до 18 років, переважна більшість (90%) з яких має одну дитину.

Головне управління статистики у Чернігівській області