Щодо проведення обстеження умов життя домогосподарств

Шановні жителі Чернігівської області!

Одним з основних джерел статистичної інформації є спеціальні опитування та обстеження, зокрема вибіркові обстеження населення (домогосподарств), за участь в яких респонденти отримують плату.

З 6 листопада 2017р. в усіх регіонах країни розпочинається відбір домогосподарств для участі в обстеженні умов їхнього життя впродовж 2018 року. У Чернігівській області для проведення цього обстеження залучаються 370 домогосподарств, адреси яких визначаються шляхом випадкового відбору.

Сумлінно виконуємо свою роботу

В першу неділю листопада відзначають своє професійне свято, День працівника соціальної сфери, працівники Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі - Фонд).

Відділення забезпечує виконання гарантованих державою людині праці матеріальне забезпечення, страхові виплати, соціальні послуги, допомагаючи при цьому подолати тимчасові труднощі й не втратити віри і впевненості у завтрашньому дні.