Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

Крок за кроком до професійного самовизначення

18-12-2017, 08:34 | Розділ: Новини | Переглядів: 58

З метою надання учням шкіл всебічної актуальної інформації про світ професій, а також формування в учнів виваженого професійного вибору, фахівцями Менського районного центру 14.12.2017 року проведено профорієнтаційні заходи для учнів Дягівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, їх вчителів та батьків.

Так, для учнів 9-11 класів проведено профорієнтаційний урок «Світ професій – погляд у майбутнє». Присутні дізналися про потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що користуються попитом, та ті що будуть затребувані на ринку праці в майбутньому, критерії правильного вибору трудової діяльності та ознайомилися з сучасними вимогами роботодавців до працівників. Ті, хто вже обрав професію, визначали шляхи оволодіння нею – знайомилися з інформацією про навчальні заклади, де можна продовжити навчання та ін.

Фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко поінформувала учнів про професії, які мають найбільший попит на ринку праці Менського району. Цікава дискусія була щодо робітничих професій та їхніх переваг. Адже головне - мати не престижну професію, а ту, яка подобається, до якої є здібності і можливості працевлаштування. Ознайомились школярі і з широким спектром послуг служби зайнятості

Педагогічні працівники та присутні батьки також відмітили позитивний вплив таких заходів на школярів, а саме: ці форми роботи дозволяють підвищити доступність та привабливість профорієнтаційних послуг та краще підготувати учнів до усвідомленого вибору професійної діяльності.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.