Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Продовжуємо орієнтацію молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій.

6-02-2018, 16:32 | Розділ: Новини | Переглядів: 76

В рамках запровадженого Чернігівським обласним центром зайнятості профорієнтаційного проекту ПрофіКвест «Пізнай світ професій!» для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, який спрямований на створення передумов для професійної самореалізації молоді, підвищення її мотивації до трудової діяльності в Україні, відновлення престижу робітничих професій 5 лютого до Менського районного центру зайнятості завітали учні 9-А класу Менської районної гімназії.

Проводився захід у вигляді тематичної гри, що дозволило надати дітям інформацію з профорієнтаційної тематики в цікавій та більш зрозумілій для них формі. За умовами гри учні мали послідовно виконати завдання, які пов’язані одне з одним. В ході виконання завдань учасники отримали навички аналізу професій за основними показниками, ознайомились з потребами місцевого ринку праці та рівнем оплати праці за різними професіями.

Відеоролики про професії, ребуси, філворди – все активно використовувалося під час проведення профіквесту.

Насамкінець всі бажаючі мали змогу пройти комп’ютерне проофдіагностичне тестування на предмет професійної спрямованості.

Для більш поглибленої індивідуальної профконсультації юнакам та дівчатам було запропоновано відвідати центр зайнятості разом з батьками, а також самостійно пройти тестування за методикою «Магеллано Університет» на сайті «Моя кар’єра».

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.