Травень 2018 (38)

У гімназії провели акцію «Випускник».

12-02-2018, 12:45 | Розділ: Новини | Переглядів: 55

Аналізуючи причини молодіжного безробіття слід зазначити, що молодь є специфічною соціально економічної групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці. Основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісна орієнтація, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, ступінь поінформованості, наявність трудової біографії, соціальна захищеність, а також діяльність Державної служби зайнятості. Саме тому фахівці служби зайнятості активно проводять профорієнтаційну та профінформаційну роботу з молоддю, в першу чергу зі школярами.

Днями фахівці Менського районного центру зайнятості провели акцію «Випускник» із учнями 11 класів Менської районної гімназії.

Метою заходу стала популяризації послуг державної служби зайнятості, як одного з механізмів інформування та сприяння у працевлаштуванні молоді.

Фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко поінформувала учнів про послуги, які надає служба зайнятості, про зміни, які відбуваються на ринку праці, ознайомила з положеннями Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, розповіла про переваги легальної зайнятості в Україні, та надала всі необхідні рекомендації, щодо видів профорієнтаційних тестувань які пропонує служба зайнятості на офіційному сайті, на сайті «Моя кар’єра» та за методикою «Магеллано Університет».

Під час заходу старшокласники ознайомилися з атласом професій, з «Барометром професій», що відображає актуальну потребу у працівниках, ознайомилися з професіями майбутнього, переглянули профорієнтаційні відеоролики.