Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Дистанційне навчання для депутатів місцевих рад та працівників апаратів рад, виконкомів

13-03-2018, 16:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 54

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2018 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 29 грудня 2017 року № 107, з 1 березня ц.р. проводить постійно діючий семінар «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» (за дистанційною формою навчання). До дистанційного навчання запрошуються депутати місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів.

Упродовж лютого – грудня ц.р. за вісьмома модулями з визначених тем слухачі зможуть опрацювати як теоретичний матеріал, так і отримати практичні знання, задати запитання викладачеві, пройти відповідне тестування за підсумками кожного модуля, і в кінцевому результаті отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо депутатів місцевих рад, працівників їх апаратів, виконкомів до реєстрації та проходження навчального курсу за адресою http://moodle.sivertraining.org.ua/. Також просимо Вашого сприяння щодо поширення цієї інформації серед депутатського корпусу рад та особистої участі депутатів у дистанційному навчанні. Роз`яснення щодо роботи програмного забезпечення та інших технічних питань додаються.

Телефон для довідок: 676-052; 675-021. Е-mail: chcppk@gmail.com

Контактна особа: Шакун Олександр Олександрович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру.

Додаток:Порядок проведення дистанційного тестування на 6 арк. [912.5 Kb] (завантажень: 7)

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.