Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Дистанційне навчання для депутатів місцевих рад та працівників апаратів рад, виконкомів

13-03-2018, 16:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 54

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2018 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 29 грудня 2017 року № 107, з 1 березня ц.р. проводить постійно діючий семінар «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» (за дистанційною формою навчання). До дистанційного навчання запрошуються депутати місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів.

Упродовж лютого – грудня ц.р. за вісьмома модулями з визначених тем слухачі зможуть опрацювати як теоретичний матеріал, так і отримати практичні знання, задати запитання викладачеві, пройти відповідне тестування за підсумками кожного модуля, і в кінцевому результаті отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо депутатів місцевих рад, працівників їх апаратів, виконкомів до реєстрації та проходження навчального курсу за адресою http://moodle.sivertraining.org.ua/. Також просимо Вашого сприяння щодо поширення цієї інформації серед депутатського корпусу рад та особистої участі депутатів у дистанційному навчанні. Роз`яснення щодо роботи програмного забезпечення та інших технічних питань додаються.

Телефон для довідок: 676-052; 675-021. Е-mail: chcppk@gmail.com

Контактна особа: Шакун Олександр Олександрович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру.

Додаток:Порядок проведення дистанційного тестування на 6 арк. [912.5 Kb] (завантажень: 7)