08 червня 2012 року Школа місцевого самоврядування Менського району

8-06-2012, 15:35 | Розділ: Новини | Переглядів: 1191

08 червня 2012 року відбулось чергове навчання в рамках Школи місцевого самоврядування Менського району. Нагадаємо, що дана освітня програма була затверджена 28 грудня 2011 року рішенням Менської районної ради, згідно з яким створена Школа місцевого самоврядування Менського району, до складу якої увійшли депутати районної ради, голови територіальних громад району, працівники виконавчого апарату районної ради. Метою створення Школи є забезпечення підвищення професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Менського району, працівників виконавчих органів відповідних рад шляхом створення умов для їх безперервної освіти, набуття знань, умінь та навичок, необхідних для провадження професійної та депутатської діяльності. Школа була створена за підтримки Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Темами навчання були "Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи", «Земля як базовий ресурс місцевого самоврядування: проблеми управління». Перед слухачами школи виступили Негода Олександра Іванівна – заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради та Пузан Ігор Борисович – начальник сектору взаємодії зі ЗМІ і зв’язків з громадськістю Головного управління Держкомзему в Чернігівській області

Викладачі надзвичайно професійно, з огляду на власний практичний досвід і знання, розкрили тематику занять, відповіли на численні запитання присутніх.

Підвів підсумки навчання заступник голови районної ради Лях Віктор Васильович.