Робоча зустріч з бібліотекарями району

29-03-2018, 16:44 | Розділ: Новини | Переглядів: 526

Сьогодні у приміщенні районної бібліотеки відбулася зустріч працівників комунального закладу «Централізована бібліотечна система» з представниками районного керівництва та міської ради по питанню виплати заробітної плати. Районну владу представляли голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка. Від міської ради - начальник фінансового управління Володимир Костенко.

Робоча зустріч була ініційована колективом Комунального закладу «Менська централізована бібліотечна система» і була викликана проблемами із виплатою заробітної плати працівникам бібліотечної системи.

Несвоєчасна виплата заробітної плати пов’язана з недотриманням міською радою зобов’язань за договором співфінансування закладів та об’єктів соціальної сфери. Сума недофінансування з початку року по КЗ «Централізована бібліотечна система» складає 507 тис. грн.

Начальник фінансового управління міської ради Володимир Костенко зупинку фінансування пояснив недостатністю коштів на рахунку міської ради, а причиною відсутності назвав неправильне зарахування окремих видів податків, в тому числі ПДФО.

В свою чергу начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка проінформувала присутніх про те, що сплата ПДФО із заробітної плати по ЦБС проводиться в розрізі кожної окремо взятої філії за місцем її розташування.

У підсумку обговорення голова райдержадміністрації Валерій Щукін дав доручення начальнику фінансового управління райдержадміністрації сьогодні профінансувати авансовий платіж березня по бібліотекам – філіям за рахунок коштів районного бюджету. «Якщо ж міська рада не перерахує суму заборгованої субвенції до кінця поточного місяця чи у перших числах наступного, то уже з квітня районний бюджет не спроможний буде самотужки профінансувати бібліотечну галузь всього району».

На запитання бібліотекарів району, коли ж міською радою буде виконано зобов’язання щодо спільного утримання комунального закладу в частині забезпечення фінансуванням бібліотек – філій територій, що ввійшли до ОТГ, головний фінансист Менської ОТГ так і не дав конкретної відповіді.