«    Березень 2018    »

Робоча зустріч з бібліотекарями району

Сьогодні у приміщенні районної бібліотеки відбулася зустріч працівників комунального закладу «Централізована бібліотечна система» з представниками районного керівництва та міської ради по питанню виплати заробітної плати. Районну владу представляли голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка. Від міської ради - начальник фінансового управління Володимир Костенко.

Робоча зустріч була ініційована колективом Комунального закладу «Менська централізована бібліотечна система» і була викликана проблемами із виплатою заробітної плати працівникам бібліотечної системи.

Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у роботі сесії обласної ради.

28 березня відбулася чергова дванадцята сесія обласної ради сьомого скликання, на якій було прийнято більше ста рішень з різноманітних проблемних питань забезпечення життєдіяльності краю. На початку пленарного засідання хвилиною мовчання вшановано пам’ять про Петра Петровича Хомрача та Миколу Івановича Стрільця, які багато років самовіддано працювали на благо рідного краю. Голова обласної ради Ігор Вдовенко також зазначив: «На Сході України на неоголошеній війні продовжують гинути наші воїни-земляки. Сьогодні на алтар волі і свободи нашого народу Чернігово-Сіверська земля віддала 165 своїх воїнів-героїв. Отож давайте разом згадаємо про наших колег та низько схилимо голови перед захисниками Вітчизни, які віддали своє життя за цілісність України, їхніми батьками, дружинами, дітьми та онуками, що не дочекались їх до рідної домівки».