«    Травень 2024    »

Напередодні професійного свята вшанували працівників сільськогосподарської галузі району

16-11-2018, 14:38 | Розділ: Новини | Переглядів: 473

Сьогодні, 17 листопада, у приміщенні райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Фахівців сільськогосподарської галузі району вітали голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, заступник голови районної державної адміністрації Микола Петрушенко.

У своїх виступах очільники району зазначили, що завдяки трудівникам села Менщина розвивається та наповнюється бюджетом. Нарощування обсягів виробництва зерна та іншої продукції поєднуються з використанням новітніх технологій. У високих досягненнях сільськогосподарської галузі району закладена напружена та самовіддана праця хліборобів, механізаторів, тваринників. Завдяки цьогорічним здобуткам Менський район відзначено пам'ятним Дипломом облдержадміністрації та обласної ради як переможця трудового суперництва в зоні Полісся за зайняте перше місце. Висловили вдячність працівникам агропромислового комплексу району за їх невтомну працю та побажали міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди і благополуччя, щедрих ужинків на хліборобській ниві.

За особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району та області, вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращі фахівці були нагороджені відзнаками обласного та районного ґатунку.

Диплом облдержадміністрації та обласної ради переможця у номінації «Золота нива Чернігівщини» у зоні Полісся отримало сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Олстас-льон».

У номінації «Успішний фермер» перемогло фермерське господарство "Бутенко" с.Дягова.

Подяку директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації оголошено:

Гузі Тетяні Петрівні, доярці сільськогосподарського кооперативу «Куковицький».

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено:

Козака Миколу Сергійовича, тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «Зелений обрій».

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

Аднарала Юрія Андрійович, тракториста-машиніста сільсько-господарського виробництва дочірнього підприємства «Зернятко»;

Вернигор Тетяну Василівну, оператора машинного доїння приватного акціонерного товариства «Менське підприємство по племінній справі у тваринництві»;

Кнута Леоніда Леонідовича, тракториста-машиніста сільсько-господарського виробництва сільськогосподарського кооперативу «Куковицький»;

Хруща Сергія Володимировича, тракториста-машиніста сільсько-господарського виробництва сільськогосподарського кооперативу «Миколаївський».

Почесною грамотою Менської районної ради нагороджено:

Вінніченка Андрія Григоровича, тракториста Фермерського господарства «Бутенко»;

Ковальчука Романа Васильовича, агронома товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОЛІДЕР МЕНА»;

Моліда Сергія Вікторовича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва СК «Миколаївський»;

Хабла Дениса Миколайовича, слюсаря дільниці рослинництва товариства з обмеженою відповідальністю «Березнянський»;

Бикова Михайла Олександровича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва СТОВ «ОЛСТАС-льон»;

Кірієнка Івана Григоровича, апаратника обробки зерна СТОВ «ОЛСТАС-льон»;

Пашка Дмитра Анатолійовича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва СТОВ «ОЛСТАС-льон».