«    Травень 2024    »

06 лютого 2013 року в с.Максаки Лісківської сільської ради були проведені загальні збори громадян за місцем проживання.

7-02-2013, 15:38 | Розділ: Новини | Переглядів: 1221

06 лютого 2013 року в с.Максаки Лісківської сільської ради були проведені загальні збори громадян.

У зборах взяли участь:

- Соломко А.В., голова районної державної адміністрації, депутат районної ради,

- Терентієв П.О., заступник голови райдержадміністрації, начальник управління агропромислового розвитку,

- Руденко В.П., голова правління СК "Лан", депутат районної ради,

- Роговий В.М., голова правління СК "Куковицький", депутат районної ради,

- Прищепа В.Ф., голова правління СК "Авангард", депутат районної ради.,

- Гамениця Р.М., директор Менського РЕМ.

- Ворона Д.В., дільничний інспектор Менського РВ УМВС в Чернігівській області.

На зборах розглянуто наступні питання:

1. Звіт Лісківського сільського голови про роботу в 2012 році.

2. Про встановлення сум самооподаткування на 2013 рік та звіт про використання коштів самооподаткування в 2012 році.

3. Звіт районного депутата Руденка В.П. про роботу на виборчому окрузі.

4. Інші питання.

Лісківський сільський голова Лавський М.І. прозвітував про свою роботу та роботу сільської ради в 2012 році. Відмітив основні досягнення сільської ради в 2012 році та окреслив коло питань, над якими потрібно працювати в 2013 році, зокрема: - заміна башти Рожновського в с.Ліски, - благоустрій та санітарний стан населених пунктів, що належать до території сільської ради - а саме с.Ліски, с.Максаки та с.Майське.

Жителів села цікавили питання розчищення дороги Мена – Максаки та вулиць села від снігу, приведення в належний стан місцевого сміттєзвалища.

Загальними зборами розглянуто звіт про використання коштів самооподаткування в 2012 році та встановлено розмір самооподаткування у 2013 році(20 гривень).

Було заслухано звіт районного депутата Руденка В.П. про роботу у виборчому окрузі.

Учасники зборів звернулись до Руденка В.П. з питаннями стосовно низької відсоткової ставки по орендній платі за земельні паї, організації підвозу жителів села до стоматологічного кабінету с.Ліски, систематичного відвідування села дільничним інспектором міліції, передачі місцевої ферми іншому господарнику з метою її збереження та створення нових робочих місць.

Перед жителями села виступив Терентієв П.О., який довів до відома присутніх інформацію про соціальні програми, які реалізовує держава для підтримки товаровиробника на селі (дотація за вирощування молодняка ВРХ, компенсація за придбані доїльні апарати, дотація за здачу ВРХ на м'ясопереробні підприємства, дотація на садівництво та ягідництво тощо). Відповів на запитання жителів села.

Соломко А.В., голова районної державної адміністрації, депутат районної ради, зупинився на основних завданнях соціально-економічного розвитку району, відповів на питання учасників зборів щодо транспортного сполучення між населеними пунктами, стану доріг, утримання та фінансування пожежно-сторожових охорон, упорядкування земельних відносин, цін на молоко та ін.

Депутати районної ради Роговий В.М. та Прищепа В.Ф. у своєму виступі зупинились на питанні оренди земель, що знаходяться на території Лісківської сільської ради.

Гамениця Р.М. відповів на запитання жителів с.Максаки щодо проблем електропостачання населеного пункту.

Після зборів відбувся святковий концерт з нагоди 70-ї річниці найважливішої переломної битви Великої Вітчизняної війни – битви під Сталінградом. Перед слухачами виступив хор ветеранів Менської районної ветеранської організації.

Після святкового концерту голова районної державної адміністрації Соломко А.В., заступник голови райдержадміністрації Терентієв П.О., Лісківський сільський голова Лавський М.І., голова районної ветеранської організації Москальська Р.М. відвідали єдиного в районі учасника Сталінградської битви Прищепу Опанаса Яковича, привітали його із 70-річчям Сталінградської битви, вручили грамоту військового комісара Менського районного військового комісаріату, квіти та подарунки.