«    Травень 2024    »

Голова районної ради Наталія Боюн взяла участь у розширеному засіданні колегії ОДА

8-02-2019, 09:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 310

7 лютого голова районної ради Наталія Боюн та голова райдержадміністрації Валерій Щукін взяли участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. На початку засідання голова ОДА Олександр Мисник вручив державні та обласні почесні відзнаки.

Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм присвоєно почесні звання:

«Заслужений працівник культури України» — Ганні Макаровій, директорові наукової бібліотеки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка;

«Заслужений працівник соціальної сфери України» — Валентині Максименко, начальникові управління Деснянської районної у місті Чернігові ради.

За високі досягнення у службі, відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків та за результатами службової діяльності у 2018 році Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Дениса Казіміра, підполковника служби цивільного захисту, начальника служби безпеки дорожнього руху Управління ДСНС України у Чернігівській області та Юрія Федоренка, капітана служби цивільного захисту, провідного фахівця відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Подяку голови облдержадміністрації оголошено Вадиму Локтю, капітану служби цивільного захисту, начальнику групи матеріально-технічного забезпечення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернігівській області та Дмитру Храмцову, капітану служби цивільного захисту, провідному фахівцю відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук також вручив нагородженим Почесні грамоти обласної ради.

Потім учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації розглянули стан розрахунків за енергоносії в області.

Також учасники засідання підвели підсумки проведеної роботи господарського комплексу під час небезпечних природних явищ . Зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, безпека населення, стала робота – такі основні завдання, над якими працювали органи влади та підрозділи цивільного захисту області торік.

Серед першочергових завдань, визначених головою ОДА Олександром Мисником у сфері цивільного захисту: проведення превентивних заходів безпеки, в тому числі інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, підвищення рівня підготовки рятувальних служб та відповідальних посадових осіб, забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації та надання своєчасної допомоги тим, хто її потребує.

За матеріалами офіційного сайту

Чернігівської обласної державної адміністрації