Напередодні професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери району

2-11-2018, 13:02 | Розділ: Новини | Переглядів: 473

У першу неділю листопада щорічно в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Тож сьогодні, напередодні свята, в приміщенні райдержадміністрації вітали тих, хто своєю повсякденною працею забезпечує реалізацію державної політики з питань соціального захисту широких верств населення.

З професійним святом представників соціального сфери району вітали голова районної ради Олександр Мисник та заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

У своїх виступах вони відмітили, що соціальні працівники Менщини беззаперечно мають добре серце, є гарними фахівцями і компетентними людьми, постійну турботу яких відчувають соціально незахищені громадяни. Звертаючись до працівників соціальної сфери, також висловили вдячність за самовіддане служіння обраній справі, за чуйність, доброту і милосердя у ставленні до своїх підопічних та побажали усім присутнім міцного здоров'я, добра і миру, благополуччя, людської шани і поваги за нелегку і таку потрібну суспільству працю.

За вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики та з нагоди професійного свята кращі представники соціальної сфери були нагороджені відзнаками.

Подяку Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики

ОГОЛОШЕНО

ТАРГОНСЬКІЙ Ірині Антонівні, головному спеціалісту відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Подяку голови обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення

ОГОЛОШЕНО

ОСТАПЕНКО Ганні Борисівні, заступнику начальника відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради

за високий професіоналізм, відповідальність, самовіддане служіння обраній справі НАГОРОДЖЕНО:

- ЗДОР Жанну Георгіївну, головного спеціаліста відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної державної адміністрації:

НАГОРОДЖЕНО:

- БІЛИК Ліну Миколаївну, начальника відділу з організації медичної реабілітації Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

за сумлінну працю, високий рівень виконання своїх посадових обов’язків і завдань НАГОРОДЖЕНО:

- КУРИЛО Оксану Степанівну, головного спеціаліста фінансово-господарського відділу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

- МУСІЄНКО Ольгу Миколаївну, завідувача відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги, соціального фахівця з соціальної роботи 1 кваліфікаційної категорії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

Подяку голови районної державної адміністрації За наполегливу і плідну працю, відповідальне ставлення до своїх обов’язків оголошено

- ВОНАРХ Тамарі Миколаївні, соціальному робітнику по с. Городище відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- БИНДЮК Юлії Василівні, начальнику відділу праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено:

- ЗДОР Жанну Георгіївну, головного спеціаліста відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, за високий професіоналізм, відповідальність, самовіддане служіння обраній справі та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Почесною грамотою Менської районної ради нагороджено:

- Дворніченко Марину Миколаївну, завідувача сектору роботи з потерпілими Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, за високий професіоналізм, сумлінну працю щодо реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери;

- Космач Юлію Миколаївну, головного спеціаліста відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери;

- Носовець Надію Іванівну, соціального робітника по с. Сахнівка, відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність та милосердя, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.

Оголошено Подяку Менської районної ради:

- Анісіній Людмилі Віталіївні, соціальному робітнику по с.Городище, відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність та милосердя, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери;

- Долі Олені Олексіївні, державному соціальному інспектору управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, за сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків, особистий внесок в реалізацію соціальної політики та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.