15-03-2013, 15:20 | Розділ: Новини | Переглядів: 1136

14 березня 2013 року у районній раді відбулось засідання Президії та постійних комісій районної ради.

У засіданні Президії взяли участь представники установ та закладів, якими були ініційовані питання до розгляду на пленарному засіданні сесії.

Члени Президії розглянули питання порядку денного:

1. Про хід виконання рішення Президії районної ради від 12 грудня 2012 року „Про розгляд питань порядку денного чотирнадцятої сесії районної ради”:

1) Про ремонт спортивного залу стадіону «Колос» (заміна віконних блоків);

2) Про ремонт доріг по вулицях Крупської та Кірова у місті Мена;

3) Про будівництво внутрішнього туалету в Менській дитячій музичній школі;

4) Про облаштування зупинки для шкільного автобуса біля Менської районної гімназії.

5) Про фінансування вищезазначених робіт ( внесення питання на розгляд районної ради в 1 кварталі 2013 року).

6) Про хід виконання Величківською сільською радою та районною державною адміністрацією доручення щодо вивчення питання фінансування вуличного освітлення в с.Величківка на паритетних засадах.

7) Про виконання Менською міською радою доручення стосовно виконання власної Програми видалення аварійно-небезпечних дерев на території міста Мена на 2013 рік: проведення обстеження територій Менської районної гімназії та ЗОШ ім. Шевченка І-ІІІ ст. спільно з відділом освіти райдержадміністрації на предмет наявності аварійних дерев та вирішення питання про їх видалення на умовах співфінансування.

8) Про внесення на розгляд чергової сесії районної ради у І кварталі 2013 року питань:

- «Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді Менського району до служби в Збройних Силах України», внесену депутатом районної ради Булавком В.М.

- «Про внесення змін до Програми розвитку Комунального підприємства "Менарайкомунпослуга" Менської районної ради та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться в управлінні даного підприємства, на 2012 – 2013 роки", передбачивши на фінансування проектів землевідводу для отримання державних актів та складання технічного звіту БТІ для оформлення права власності кошти в сумі 12 тис. грн. та на повірку засобів обліку води та тепла в сумі 3,5 тис. грн.

2. Про порядок денний пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання.

По кожній частині питання "Про хід виконання рішення Президії районної ради від 12 грудня 2012 року „Про розгляд питань порядку денного чотирнадцятої сесії районної ради” була заслухана детальна інформація про хід виконання, дані доручення щодо доопрацювання піднятих питань.

По кожному питанню порядку денного п’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання було дано пояснення їх розробниками.

Після засідання Президії депутати відвідали фітнес клуб "Атлетік", створений приватним підприємцем Цигипою Ю.Л. в орендованому приміщенні районного центру культури та дозвілля молоді. Цигипа Ю.Л. відповів на запитання щодо об'єму виконаних робіт по облаштуванню клубу та перспектив розвитку даного закладу.

Потім в приміщенні районної ради були проведені засідання постійних комісій районної ради, а також друга частина засідання Президії районної ради, на якому були опрацьовані пропозиції постійних комісій.

Пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради відбудеться 27 березня 2013 року о 10.00 год.