Є така професія – здоров’я охороняти: Менщина вітає медиків

14-06-2019, 17:41 | Розділ: Новини | Переглядів: 615

Цими вихідними своє професійне свято відзначатимуть працівники охорони здоров’я. Сьогодні у міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

На початку заходу пролунали привітання від головних районних лікарів Григорія Разнована та Наталії Корнієнко. З нагоди свята багато працівників районної медицини – Менської центральної районної лікарні та Менського центру первинної медико-санітарної допомоги - отримали Почесні грамоти та Подяки від обласної, районної, міської влади, народного депутата України Валерія Давиденка, керівників медичних закладів.

Медична спільнота Менщини разом з гостями заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять колишнього головного лікаря Менської центральної районної лікарні Петра Петровича Хомрача.

Голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін долучилися до святкового заходу, привітали з Днем медичного працівника та вручили почесні відзнаки.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено:

- РОМАНЕНКО Зінаїду Михайлівну, лікаря-стоматолога стоматологічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- БЕРДНИК Ольгу Василівну, рентгенолаборанта рентгенологічного кабінету діагностичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради.

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника Почесною грамотою Менської районної ради нагороджено:

- Заїку Людмилу Олександрівну, завідувача клініко-діагностичної лабораторії, лікаря-лаборанта КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради ;

- Кармазін Аллу Анатоліївну, фельдшера виїзної бригади з невідкладних станів Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Менського відділу;

- Колотила Дмитра Юрійовича, лікаря-ортопеда-травматолога КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- Кондратій Ларису Вікторівну, завідувача фельдшерського пункту с.Максаки, фельдшера КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради, депутата Менської районної ради;

- Стародуб Ірину Віталіївну, завідувача фельдшерсько-акушерського пункту с.Волосківці, КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради;

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника оголошена Подяка Менської районної ради:

- Минець Людмилі Валеріївні, лікарю-акушер-гінекологу поліклінічного відділення КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- Бердник Олені Михайлівні, акушерці поліклінічного відділення КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- Драгун Антоніні Петрівні, сестрі медичній стаціонару Макошинського паліативного відділення КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- Носуліч Аллі Анатоліївні, сестрі медичній операційній операційного блоку хірургічного відділення КНП «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради.

За сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди Дня медичного працівника Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

- ЗАБРОДЬКО Світлану Вікторівну, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Бірківської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради;

- КОРНІЄНКА Анатолія Петровича, завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом с. Локнисте Комунального некомерційного підприємства «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради;

- МОСКАЛЕНКО Ларису Анатоліївну, сестру медичну стаціонару неврологічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- ПЕТРЕНКА Юрія Дмитровича, лікаря-отоларинголога Комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради;

- ПОМАЗ Тамару Іванівну, лікаря-невропатолога поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради.

Зі святкової сцени Будинку культури лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху. Лейтмотивом всього свята була подяка та безмежна вдячність за врятовані життя, повернуте здоров’я, турботу та професійність медиків.

Протягом святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів працівників сцени, талановитих дітей, а також своїх колег: адже медичні працівники ще й творчі люди.