«    Червень 2019    »

Є така професія – здоров’я охороняти: Менщина вітає медиків

Цими вихідними своє професійне свято відзначатимуть працівники охорони здоров’я. Сьогодні у міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

На початку заходу пролунали привітання від головних районних лікарів Григорія Разнована та Наталії Корнієнко. З нагоди свята багато працівників районної медицини – Менської центральної районної лікарні та Менського центру первинної медико-санітарної допомоги - отримали Почесні грамоти та Подяки від обласної, районної, міської влади, народного депутата України Валерія Давиденка, керівників медичних закладів.

Шановні медичні працівники !

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Голова районної ради                     Н.Боюн

Голова районної державної адміністрації                       В.Щукін

Незаконно отримані кошти доведеться повертати…

Про це попереджають безробітних у службі зайнятості. Безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або продовжує займатись підприємницькою діяльністю тощо.

Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, Державною податковою службою України та Пенсійним фондом України.