«    Травень 2024    »

24-02-2020, 08:19 | Розділ: Новини | Переглядів: 301

ШАНС СТАТИ КОНКУКРЕНТОСПРОМОЖНИМ НА РИНКУ ПРАЦІ В 45+

УВАГА!!!

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ!

НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ 45+!!!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ пропонує Вашому персоналу отримати ваучер для навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР ТА БАГАТО ІНШИХ ПРОФЕСІЙ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В ПРІОРИТЕТНИХ ВИДАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ваш персонал може отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію!!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера:

- вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку);

- страховий стаж: понад 15 років;

- наявність професійно-технічної або вищої освіти;

- не перебувати на обліку в службі зайнятості як зареєстрований безробітний.

За детальною інформацією звертайтеся до Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ

15600 м. Мена вул. Героїв АТО 1Ат

тел. (04644-23610)

Е-mail:post@mena.oczcn.gov.ua

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ГОТОВА СПРИЯТИ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ ВАШОГО ПЕРСОНАЛУ!!!

УВАГА!!!

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ!!!

Вам за 45 і Ви маєте потребу підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці ???

Менська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості пропонує Вам отримати ВАУЧЕР для навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття,

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР ТА ІНШІ.

Ви можете отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію !!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера:

- страховий стаж: понад 15 років;

- наявність професійно-технічної або вищої освіти;

- відсутність статусу безробітного.

За окремих умов, ваучер на навчання можуть отримати:

- особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я;

- особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції;

- внутрішньо переміщені особи.

За детальними консультаціями звертатися до Менської районної філії Чернігівської ОЦЗ за адресою: 15600 м. Мена вул. Героїв АТО 1А та номером телефону (04644-23610)

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ У ВАШОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ!!!