«    Травень 2024    »

Дзвони Чорнобиля не замовкають

24-04-2020, 10:47 | Розділ: Новини | Переглядів: 434

Минає 34 роки після аварії на Чорнобильській АЕС, однієї з найбільших катастроф сучасності. Але в пам'яті кожного свідомого українця спогади про Чорнобильський апокаліпсис назавжди залишився свіжим рубцем.

Для когось весна 1986 року стала останньою, для когось – перекреслила всі сподівання на щасливе і безхмарне майбуття, для когось – навіки зруйнувала мрії, які вже ніколи не втіляться через фізичну слабкість. На долю українського народу, що здавалося пройшов усіма колами пекла, випало одне жорстоке випробування, назва якому Чорнобиль.

Активну участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС брали і наші земляки, яких не оминуло полум'я Чорнобиля.

Тож 26 квітня висловим народну шану і подяку всім їм за стійкість, мужність, самовідданість і героїзм, виявлені під час ліквідації найстрашнішої за наслідками техногенної катастрофи ХХ століття. Також вшануємо пам’ять земляків-чорнобильців, які вже відійшли у вічність.

Цього року Почесними грамотами районної ради за мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну участь у громадській діяльності по захисту прав інвалідів Чорнобиля та з нагоди Дня чорнобильської трагедії нагороджено:

- Пономаренка Володимира Михайловича, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

- Ревтюха Василя Михайловича, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Почесними грамотами Менської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, самовідданість, високий професіоналізм, багаторічну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня пам'яті про чорнобильську катастрофу нагороджено:

- Манжая Олексія Олександровича, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

- Осічного Ярослава Дмитровича, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.