У Мені вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13-12-2019, 14:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 234

Чорнобильська катастрофа в житті українців є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.

Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога.

Сьогодні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Зі словами щирої вдячності та шани звернулись до чорнобильців заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, заступник міського голови Тетяна Вишняк, голова районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Валентин Зимницький.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто уже пішов у безсмертя, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії і ціною власного життя і здоров'я захистив нас від радіаційного лиха.

Настоятель Свято-Троїцького храму отець Василь відправив поминальну літію.

За мужність, самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ліквідаторам були вручені Почесні грамоти.

Зокрема Почесними грамотами районної ради за мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну участь у громадській діяльності та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - Круша Віталія Васильовича та Нагорного Леоніда Адамовича.