«    Травень 2024    »

Служба зайнятості готова до посилення детінізації ринку праці

25-08-2020, 10:31 | Розділ: Новини | Переглядів: 546

18 серпня керівник Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк взяла участь у нараді щодо організації спільної роботи Державної служби з питань праці, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та Асоціації міст України, направленої на інформування громадськості про ризики незадекларованої праці та переваги офіційного працевлаштування.

У рамках розгорнутої урядової кампанії кожна з держустанов покликана зробити свій унікальний внесок у загальний проєкт. Завдання державної служби зайнятості - довести, що легальна робота – це зручно та вигідно як роботодавцю, так і найманому працівнику. А електронізація сервісів має врешті - решт змінити ставлення працівників і роботодавців до явища незадекларованої праці.

З червня місяця поточного року року Державна служба з питань праці проводить інформаційну кампанію, під час якої інспектори розповідають роботодавцям про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та переваги легального працевлаштування.

Інформуємо, що з 1 вересня 2020 року Державною службою з питань праці заплановано проведення інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, в яких за результатами кампанії встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.

Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ