Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Про новації пенсійного забезпечення говорили на семінарі з роботодавцями.

7-03-2018, 09:51 | Розділ: Новини | Переглядів: 77

02 березня у Менському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців, в якому взяли участь 8 представників роботодавців району.

Участь у заході взяла головний спеціаліст відділу звернення громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лариса Маринченко,

Фахівці центру зайнятості Юлія Руденко та Лариса Симан поінформували присутніх про стан ринку праці району, ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості, пріорітетами в діяльності служби зайнятості та новими онлайн - формами роботи. Ознайомили присутніх з порядком подання та заповнення звітів 3-ПН, 4-ПН (план) та 4-ПН (факт). Присутнім наглядно продемонстрували процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, показали як ознайомитися з резюме безробітного, професійно-кваліфікаційним складом осіб, які перебувають на обліку тощо.

Директор районного центру зайнятості Тамара Кот повідомила про відповідальність за порушення законодавства про зайнятість та відповідальність за порушення трудового законодавства, в тому числі при використанні найманої праці без оформлення трудових відносин.

Фахівець ПФУ Лариса Маринченко надала роз’яснення щодо основних положень Пенсійного законодавства, порядку призначення пенсії, її залежності від страхового стажу та заробітної плати, про можливість дистанційно ознайомитися зі своїм страховим стажем на Веб - порталі ПФУ.

Учасникам заходу наголосили, що основною умовою для отримання державних соціальних гарантій є легальна зайнятість та наявність необхідного страхового стажу. В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, обмінятися думками.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.