27-08-2013, 15:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 2822

27 серпня 2013 року в приміщенні районного Будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Менського району.

В роботі конференції взяли участь: голова Менської райдержадміністрації – Соломко Анатолій Віталійович; голова Менської районної ради – Невжинський Володимир Михайлович; голова райкому профспілки працівників освіти і науки – Кулагін Віктор Олександрович; представник Чернігівського ОІППО – завідуючий відділом безпеки життєдіяльності та трудового навчання – Овчар Сергій Володимирович.

Після затвердження регламенту роботи конференції традиційно на районній сцені вітали молодих спеціалістів, які отримали призначення на роботу в освітні навчальні заклади Менського району. Молодих спеціалістів привітали вихованці дошкільної групи «Світлячок» Менської ЦДтЮТ.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району у 2012-2013 навчальному році, стану підготовки до 2013-2014 навчального року та визначення основних завдань із впровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах з 1 вересня 2013 р.» виступив начальник відділу освіти Менської РДА – Литовченко Леонід Володимирович.

В обговоренні доповіді взяли участь педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та Степанівського МНВК: Чепурна Тамара Іванівна, методист Березнянського ДНЗ «Берізка»; Панченко Неля Анатоліївна, вчитель початкових класів Менської ЗОШ І-ІІІ ст.. ім. Шевченка; Кадушко Михайло Дмитрович, директор Менської районної гімназії; Авраменко Тетяна Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Шестаковський Микола Миколайович, методист з профільного навчання та профорієнтаційної роботи Степанівського МНВК; П’ясковський Леонід Леонідович, директор Городищенської ЗОШ І-ІІ ст.; Калюжна Наталія Валеріївна, керівник гуртка Менського ЦДтЮТ; Кравченко Людмила Валентинівна, вчитель української мови та літератури Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст..

З вітальним словом до учасників конференції звернулися голова Менської райдержадміністрації – Соломко Анатолій Віталійович та голова Менської районної ради – Невжинський Володимир Михайлович.

48 педагогічних працівників району отримали Почесні грамоти Менської РДА, Менської районної ради, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, відділу освіти Менської РДА.