Вітання голови районної ради до Міжнародного жіночого дня.

7-03-2014, 11:55 | Розділ: Новини | Переглядів: 493

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з чарівним святом — Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні Ви нарівні з чоловіками берете активну участь у розвитку всіх сфер життя. Серед Вас — керівники великих підприємств і організацій, науковці, викладачі, лікарі, громадські та політичні діячі…

Але, насамперед, кожна з Вас — символ і синонім родинного затишку, домашнього вогнища, сімейного благополуччя, святий образ Жінки-матері, коханої й вірної супутниці. Заради Вас відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. Ви наповнюєте наше буття високим змістом любові, добра і краси, розфарбовуєте його яскравими емоціями. Ви ділитеся теплом своїх сердець, підтримуючи мудрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. А для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння — ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам. Ми не втомлюємося захоплюватися Вашим вмінням прощати, любити й чекати!

Низький уклін та щира вдячність за вашу невтомну працю, турботу, любов. Нехай кожен день життя буде світлим і сонячним. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і дарують натхнення для нових успіхів у сфері, якій Ви присвятили свої знан¬ня й таланти.

Добра, злагоди, здоров’я, миру Вам, Вашим родинам та нашій Україні!

Голова районної ради                             В.М.Невжинський