Тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг на тему - "Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку"

21-02-2012, 17:27 | Розділ: Новини | Переглядів: 1725

21 лютого 2012 року на базі Менського району, в залі засідань Менської районної ради Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій був проведений тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку».

На семінар-тренінг були запрошені державні службовці органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради, посадові особи органів місцевого самоврядування району.

На початку засідання заступник голови райдержадміністрації Мисник Олександр Петрович ознайомив присутніх з порядком денним семінару-тренінгу, наголосивши на актуальності піднятих питань.

Про порядок заповнення державними службовцями Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 р. присутнім розповіла Мужикова Наталія Михайлівна – заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації. По закінченні виступу відповіла на численні запитання аудиторії.

Галайко Ірина Анатоліївна – заступник начальника управління державної служби Головдержслужби, магістр державної служби ознайомила присутніх з другим питанням порядку денного - "Реформа державної служби – вагома складова реформ на модернізацію держави (основні положення Закону України «Про державну службу» в новій редакції".

Наприкінці засідання Підгайний Петро Михайлович – заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, підвів підсумки семінару-тренінгу.