«Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування»

18-03-2016, 15:04 | Розділ: Новини | Переглядів: 922

Такою була головна тема сьогоднішнього короткотермінового семінару-тренінгу для державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування Менського району.

Про те, як працювати у форматі електронних державних закупівель у системі ProZorro, присутнім давала роз’яснення головний спеціаліст відділу ресурсного забезпечення розвитку територій та з питань державного сектору економіки Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Олена Ожог.

Чого чекати від прийняття нового Закону України «Про державну службу», поінформували заступник директора Центру, магістр державної служби Петро Підгайний та заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління Валентин Дубок.

Вони детально зупинилися на основних аспектах Закону, Підзаконних нормативно-правових актах Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження державної служби в органах виконавчої влади. Зокрема, на таких прогресивних нововведеннях як: розмежування адміністративних, політичних та патронатних посад, величині зарплати та на соціальних гарантіях держслужбовців.

Координувала роботу даного заходу керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Неруш. А організатором виступив Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.