«    Березень 2024    »

Свято Останнього дзвоника

31-05-2016, 15:58 | Розділ: Новини | Переглядів: 688

27 травня 2016 року у всіх загальноосвітніх школах Менського району відбулося свято Останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку освітянського літопису. Упродовж цього навчального року учні загальноосвітніх шкіл району припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідних школах міцніли й гартувалися душі громадян цієї Країни - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.

В цей день директори шкіл згадували здобутки 2015-2016 навчального року, нагороджували переможців олімпіад та кращих спортсменів, вручали грамоти відмінникам.

Щирі побажання випускникам 2016 року і всім учням адресували представники районної ради та райдержадміністрації, голови виконкомів місцевих рад, перші вчителі та батьки. Випускники поетичними рядками, піснями та танцями дякували своїм наставників за щасливі шкільні роки та безтурботне дитинство.

Голова районної ради Олександр Мисник привітав зі святом Останнього дзвоника педагогічний колектив та учнів Менської загальноосвітньої школи ім.Т.Г.Шевченка. У своєму виступі Олександр Петрович висловив впевненість, що кожен учень отримав ті знання, на які розраховував, що час проведений за шкільною партою не пройшов марно. Висловив щиру вдячність вчителям за те, що вони постійно передають вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.

Побажав, щоб останній дзвоник пролунав в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів. А також щиро любити рідну землю, а набуті знання і уміння вміло застосовувати на благо української держави.

Свято Останнього дзвоника
  • Свято Останнього дзвоника
  • Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
  • Свято Останнього дзвоника!
    Свято Останнього дзвоника.