«    Березень 2024    »

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо...

25-06-2016, 11:39 | Розділ: Новини | Переглядів: 1452

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

У цей день ми вшановуємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.

Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування. Але ми спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави.

З нагоди національного свята – 20-ої річниці Дня Конституції України - сьогодні у Менському районному будинку культури пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості.

З найбільшим державним святом всіх присутніх привітали голова районної ради Олександр Мисник, голова районної райдержадміністрації Валерій Щукін та заступник Менського міського голови Інна Скляр.

Звертаючись до присутніх виступаючі відзначили, що головний документ країни окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави та демократичні засади її розвитку.

Представники районної влади з нагоди свята вручили низку районних почесних грамот кращим фахівцям різних галузей.

Творчі художні колективи району подарували присутнім чудові пісні і гарний настрій.