В Семенівці на сході відбулося публічне обговорення рішення щодо добровільного об'єднання територальних громад

18-08-2016, 15:39 | Розділ: Новини | Переглядів: 456

17 серпня в селі Семенівка відбувся схід жителів з метою публічного обговорення та прийняття рішення на виконання Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

З 670 чоловік, що проживають на території ради у заході взяли участь орієнтовно 70 чоловік. Зібрання проходило за участю голови районної ради Олександра Мисника, голови районної державної адміністрації Валерія Щукіна, начальників фінансового управління Оксани Булавка та відділу освіти Віктора Ємця.

З вступним словом до присутніх звернулася голова Семенівської сільської ради Пилипенко Світлана, яка повідомила про причини проведення такого заходу та поділась досвідом, отриманим під час робочого візиту до Парафіївської об’єднаної громади.

Керівники району донесли жителям громади свої бачення подальшого розвитку подій, що проходять в країні в плані добровільного об’єднання. Наголос при цьому робився на тому, що до прийняття будь – якого рішення треба відноситись виважено, а головне – бути відповідальним за свою позицію, якою б вона не була.

У ході заходу також були розглянуті питання:

- несанкціонованої вирубки лісу,

- незадовільного автобусного сполучення з районним центром,

- відкриття автобусних маршрутів по м. Мена з метою більш вільного доступу до установ, що знаходяться на окраїнах райцентру,

- зміна маршруту шкільного автобуса,

- вирішення кадрових питань по ФАПах та дошкільному навчальному закладу,

- відновлення вуличного освітлення.

У підсумку, по добровільному об’єднанню громад, вирішено провести анкетування жителів та доручити депутатам сільської ради прийняти рішення з урахуванням результатів опитування.

Інші питання детально обговорювались з висловленням різних точок бачень учасників. Зокрема, Валерій Щукін розповів про проблеми запровадження міжміських маршрутів та поділився своїм баченням щодо вирішення питання переміщення в межах м. Мена. Дійшли до спільної думки і в питанні зміни маршруту шкільного автобуса та домовились про вирішення кадрового питання в дошкільному навчальному закладі.