У Мені відбувся легкоатлетичний турнір за участю триразової паралімпійської чемпіонки Оксани Зубковської

2-11-2016, 16:32 | Розділ: Новини | Переглядів: 445

Минулої суботи на території стадіону «Колос» відбувся видовищний спортивний захід - відкритий районний турнір з легкої атлетики на призи та за участю нашої прославленої землячки – триразової паралімпійської чемпіонки Оксани Зубковської.

Учні збірних шкіл району селища Березна, сіл Дягови, Феськівки, Данилівки та легкоатлетичних секцій ДЮСШ «Колос» та Менської районної ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації показали високі результати в 18-и категоріях з таких видів легкої атлетики як біг, стрибки в довжину та висоту, штовхання ядра та метання диску.

Кращі легкоатлети району були відзначені нагородами. Медалі, грамоти, подяки юним спортсменам вручили голова районної ради Олександр Мисник, заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко та інші гості свята.

Згідно районної Програми розвитку фізичної культури і спорт на 2016-2020 роки грошовими преміями було відмічено срібних призерів чемпіонату світу з панкратіону, який проходив у місті Тбілісі, Чудецьку Еріку та Шукай Катерину, а також їх тренера Миколу Гаркушу.

Під бурхливі оплески голова районної ради Олександр Мисник вручив паралімпійській чемпіонці Оксані Зубковській посвідчення та нагрудний знак «Почесний громадянин Менського району». Знана легкоатлетка розповіла присутнім про всі свої досягнення в житті, які здобувались великою наполегливістю, працьовитістю, любов’ю до спорту та великим бажанням перемогти в ім’я України. Оксана щиро відповіла на всі запитання юних спортсменів та дозволила не тільки роздивитись свої нагороди, а навіть приміряти їх.

По закінченню заходу - учасники поласували смачним тортом від міської ради.

Організаторами турніру виступили керівництво та тренери спортивних шкіл ДЮСШ «Колос» та Менської районної ДЮСШ відділу освіти - Надія та Сергій Таратухіни за підтримки відділу освіти і сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.