«Наше майбутнє в наших руках!»

7-05-2018, 15:05 | Розділ: Новини | Переглядів: 730

6 травня під девізом «Наше майбутнє в наших руках!» на території стадіону «Колос», м.Мена юнаки допризовного віку та колектив територіальної організації воїнів-афганців по-своєму відмітили День пам’яті та примирення провівши районну спартакіаду з фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку.

Ініціаторами змагань вже традиційно виступили голова та колектив територіальної організації воїнів-афганців, які за підтримки військовослужбовців Менського районного військового комісаріату, відділу освіти, сімֹ’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та керівників відділу освіти та Менської ДЮСШ міської ради організували та провели видовищний спортивний захід, що включав в себе змагання за програмою шестиборства, а саме: біг – 100 та 200 метрів; крос – 1000 метрів; підтягування на перекладині; метання гранати (700 гр.) на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

В спартакіаді прийняли участь 8 команд закладів середньої освіти ім.Т.Г.Шевченка, Менської гімназії, селищ Березна та Макошине, сіл Киселівки, Стольного, Покровського та Синявки.

Перше місце у загальній першості виборола команда ЗЗСО ім. Т.Г. Шевченко , друге та третє місця посіли відповідно команди Менської гімназії та Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В особистому заліку найкраще себе проявили Ярослав Аксьоненко набравши 59 балів, Дмитро Лисиця - 57 балів, Кириєнко Денис та Калюжний Антон які набрали по 52 відповідно.

Всі команди-учасники нагороджені відзнаками та цінними подарунками від Першого заступника Менської райдержадміністрації Сергія Мурованого, голови територіальної організації воїнів-афганців Леоніда Титаренка та військового комісара Дмитрія Дуки.

Також потрібно відмітити, що протягом багатьох років представники Менської територіальної організації воїнів-афганців приймають активну участь в організації та проведенні спортивно-патріотичних заходів для всіх вікових категорій населення Менського району.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію заходів всім тренерам, вчителям, учасникам та керівникам громадських організацій.