67-й рік Великої Перемоги крокує Менщиною.

9-05-2012, 12:25 | Розділ: Новини | Переглядів: 1177

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війни. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

Святкування у місті розпочалося урочистим покладання квітів до Обеліску Слави, і продовжилось мітингом. В святкових заходах взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, голова районної ради Володимир Невжинський, голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, міський голова Федір Фесюн, їхні заступники, керівники управлінь та відділів органів влади та самоврядування, працівники підприємств та установ міста, учні міських шкіл, сотні менян.

Школярі та молодь міста, які були вишикувані «живим коридором», вручали ветеранам війни букети квітів. Після покладання квітів до Вічного вогню та Обеліску Слави, загиблих у Великій Вітчизняній війни пом’янули хвилиною мовчання, а також панахидою, яку відправив Василь Томишин.

До ветеранів звернулись зі словами вітання Анатолій Соломко, Федір Фесюн, Раїса Москальська – голова районної ради ветеранів, Віктор Павлюк – районний військовий комісар, Михайло Артамонов – учасник бойових дій, генарал-майор. Хор районної ради ветеранів дарував учасником урочистостей свою творчість.

…Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Скільки б часу не пройшло, ніколи не померкне велич військової доблесті, безмежної мужності і героїзму творців Великої Перемоги над фашизмом, - саме таким був головний лейтмотив сьогоднішніх урочистих заходів з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги над фашизмом. Ввечері вони продовжаться народним гулянням та святковим феєрверком.