12 та 13 травня в загальноствітніх школах району відбудуться випускні вечори

11-05-2012, 15:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 1136

Щороку звуки останнього шкільного дзвоника, останні акорди випускного вальсу підводять підсумки одинадцяти шкільних років. Вони як прелюдія до вступу в доросле життя, до незвіданих доріг, до нових злетів і падінь, до нових емоцій, почуттів, досягнень і розчарувань, щасливих хвилин і життєвих негараздів. Шкільні роки як трамплін, як компас життєвої дороги. Дороги, яка обіцяє бути щасливою, радісною і сповненою вдач. Шановні випускники, кожному із вас лише 17, і скільки маєте очікувань, планів і намірів, скільки справ великих і малих вас чекає попереду.

Завтра ви зустрінете схід сонця, і разом з його першим промінчиком зробите крок у велике самостійне життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та переконання, відповідати за прийняті рішення та вчинки.

Здобуваючи освіту, вибираючи трудовий шлях, ви закладаєте фундамент свого майбутнього. Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні розумні і працьовиті люди, дбайливі господарі, високодуховні громадяни, люди нової генерації, які сповнені пристрасного бажання забезпечити стабільність і порядок, зробити заможними і щасливими себе, своїх рідних і близьких, Україну.

Скажіть сьогодні і говоріть завжди слова вдячності людям, які були і будуть поряд, які дали вам життя і завжди підтримували словом і ділом, любов’ю і терпінням, які віддавали і віддають частину своєї душі вам – своїх батьків. Подякуйте своїм наставникам - педагогам, що були поруч з вами на непростих шляхах відкриттів і пізнання. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть їм винагородою за працю, любов і звитягу.

Добра вам, щасливої й щедрої долі, нехай утілюються в життя всі ваші плани, мрії і сподівання!