ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

6-01-2017, 12:38 | Розділ: Новини | Переглядів: 472

Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість дотримання вимог розділу VІІ Закону України «Про запобігання корупції» та пунктів другого та третього статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно з якими депутати районної ради в термін до 01 квітня подають шляхом заповнення на  офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий (2016 рік).

Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3, Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми. Паперова копія декларації не подається.

Для роботи в системі Єдиного державного реєстру кожен декларант повинен мати особистий електронний цифровий підпис (ЕЦП). ЕЦП можна оформити в Акредитованому центрі сертифікації ключів Державного підприємства «Національні інформаційні системи» (Міністерства юстиції України), регіональна філія якого знаходиться в м.Чернігів, вул.Молодчого, 44, або в територіальних органах Державної фіскальної служби України.

Для того, щоб оформити ЕЦП через сервіс Акредитованого центру сертифікації ключів, необхідно зайти на офіційний веб-сайт, де у розділі «Послуги та тарифи» розміщено повний алгоритм отримання таких послуг.

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!
  • ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!
  • До уваги депутатів районної ради! Рекомендації до чергового етапу електронн ...
  • До відома депутатів місцевих рад усіх рівнів!
  • Про новації декларування в 2020 році
  • Е-декларування-2017
  • ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!!
    ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!.