Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!

25-01-2018, 09:00 | Розділ: Новини | Переглядів: 73

Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість дотримання вимог розділу VІІ Закону України «Про запобігання корупції» та пунктів другого та третього статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно з якими депутати місцевих рад в термін до 01 квітня подають шляхом заповнення на офіційному веб-сайті https://nazk.gov.ua Національного агентства з питань запобігання корупції Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий (2017) рік. Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми.

З метою запобігання непередбачуваних ситуацій, пропонуємо перевірити адресу електронної скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті в Реєстрі (доступ до поштових серверів у домені ru. обмежений, тому необхідно використовувати поштові скриньки ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо). Також варто перевірити термін дії та працездатність особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП) для роботи з Реєстром.

Алгоритм дій, пов’язаний зі зміною адреси електронної скриньки, електронного цифрового підпису, а також інші роз’яснення розміщені на офіційному сайті НАЗК у розділі «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Також наголошуємо на тому, що депутати місцевих рад, які припинили депутатську діяльність у минулому році з різних підстав, також зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.