«    Травень 2024    »

Зустріч бойових побратимів

16-02-2017, 08:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 586

Традиційно в ці дні збираються разом ті, хто пройшов випробування Афганістаном, хто виніс на своїх плечах ту гірку і болючу правду афганської війни, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами в сучасному мінливому світі.

15 лютого в приміщенні Менської районної бібліотеки відбулися щорічні збори районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, на якій були обговорені актуальні питання роботи організації.

По закінченню офіційної частини присутні мали змогу переглянути літературно-музичну програму «Минають дні, ідуть роки, життя листки перегортає…», яку підготували працівники бібліотеки та районного Будинку культури. У концерті взяв участь і відомий кобзар, лірник, народний співак, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Василь Нечепа.

На адресу воїнів-афганців звучало багато щирих слів вдячності за те, що вони і сьогодні залишаються сильними, мужніми, надійними і свято цінують своє афганське братство. Чимало їх стали в ряди добровольців, щоб захистити Україну від посягань сепаратистів і агресії Росії, показуючи приклад молодшому поколінню українських воїнів.

Із черговою річницею виведення радянських військ з Республіки Афганістан ветеранів привітали та вручили відзнаки голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, секретар Менської міської ради Оксана Півень, військовий комісар районного військомісаріату Віктор Павлюк та інші гості.

В свою чергу голова районної спілки воїнів-афганців Леонід Титаренко подякував присутнім за підтримку і співпрацю. Найактивніші представники спілки, а також учасники АТО та волонтери були нагороджені пам’ятними медалями Української спілки ветеранів Афганістану.

Крім того, учасники зустрічі мали змогу переглянути книжкову виставку «Там, в афганських пісках», яку підготували працівники книгозбірні.