Травень 2018 (30)

Акція «Краса врятує світ»

6-03-2017, 16:32 | Розділ: Новини | Переглядів: 205

Благодійну акцію «Краса врятує світ» провела 5 березня в Менській районній бібліотеці новостворена громадська організація «Спілка жінок Менщини».

Цілі родини відвідали благодійний захід: і діти, і їх батьки мали змогу повчитись у майстра - гончара Олега Луцука та спробувати виліпити свищика. Олег Луцук прямо у залі допомагаючи молодим майстрам, висвистував на виліплених свищиках українські мелодії.

Дітки отримали весняний макіяж, який нанесли майстрині художньої справи Наталія Карпенко та Марина Скоробагатько.

І звичайно, гості заходу мали змогу сфотографуватись, переодягнувшись у старовинні українські костюми, в обладнаному автентичному куточку, де працював Олексій Прищепа.

Як оплату за майстер-класи та отримані послуги учасники клали до спеціальної скриньки гроші, адже акція мала за мету зібрати кошти для лікування маленького Саші Бабича. Зібрано було 2110 грн !

Голова районної ради Олександр Мисник надав допомогу у організації акції, забезпечив підвіз зі Стольного Олега Луцука, а також разом з родиною взяв участь у заході: спільно з синами Андрієм та Максимом виліплювали глиняні вироби.