«    Травень 2024    »

Менська міжрайонна дирекція Фонду постійно і систематично інформувала про результати своєї роботи у 2015 році

18-01-2016, 14:25 | Розділ: Правова освіта | Переглядів: 1392

Менська міжрайонна дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності упродовж 2015 року інформувала застрахованих осіб та громадськість Менщини та Сосниччини про основні напрямки своєї діяльності.

Дирекцією в 2015 році в засобах масової інформації та низці Інтернет-видань розміщено 261 публікацію з актуальних питань у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування. У порівнянні з 2014 роком кількість опублікованих матеріалів збільшилась на 144.

Інформація висвітлювалась переважно через інтернет-сайти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Менського та Сосницького районів, інтернет-портал «Наше слово», інформаційну агенцію «Час Чернігівський» та інші.

Основними питаннями були: роз’яснення діючого законодавства ( про практичне застосування змін, внесених у постанову Кабінету Міністрів України № 1266 від 26.09.2001 року «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», про роботу комісій із соціального страхування в частині призначення матеріального забезпечення та про відновлювальне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України; питання роботи комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій при розслідуванні випадків невиробничого травматизму та правильності оформлення відповідних документів; виконання Тимчасового розпису доходів та видатків; про звітність; фінансові питання; проведення семінарів- навчань та інші.

Щиро дякую адміністрації сайтів за плідну співпрацю, за оперативне висвітлення наших матеріалів. Дирекція і надалі ефективно планує працювати в інформаційному просторі Менщини та Сосниччини з метою надання повної та якісної інформації страхувальникам та громадськості. Це є завданням, над яким потрібно працювати і далі, адже це сприятиме підвищенню ефективності системи загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції

Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП                          І.Петрушенко