«    Вересень 2018    »

Березна зустрічала II обласний фестиваль пісні і танцю ім. Г.Г. Верьовки

16 вересня на Співочому полі понад 30 колективів обласного філармонійного центру та семи районів області демонстрували свою творчість.

Захід відбувся на надзвичайно високому організаційному рівні.

Відкривали фестиваль директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олександр Левочко та голова Менської районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Гості свята також поклали квіти до погруддя видатного українського композитора і хорового диригента та відвідали музей митця.

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавного значення – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування

Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі для представників сільських, селищних, міських рад, рад ОТГ та районних і обласних рад, що проходила 11-14 вересня у смт Затока, що на Одещині.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад.

На нараді піднімалися питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорювалися питання реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікерами наради-семінару виступали високопосадовці органів державної влади, фахові експерти та представники міжнародних організацій.