«    Червень 2019    »

Шановні державні службовці Менщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Менщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району.

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу»

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем громадян з обмеженими можливостями.

Незвично спекотними видалися цього року відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Чернігівській області, що відбулись 20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів.

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО …

протягом січня-травня 2019 року за направленням Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ 72 безробітних проходили професійне навчання?

Вони мали можливість безкоштовно здобути конкурентоспроможну на ринку праці професію чи підвищити свою кваліфікацію. Навчалися – на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ - ЦЕ:

 можливість безоплатно отримати одну з актуальних на ринку праці професій на базі навчальних закладів області та за її межами, в т.ч. в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості;

 навчання за гнучкими навчальними планами та програмами, в т.ч. індивідуальними.