«    Жовтень 2019    »

14 жовтня - День захисника України!

У день свята Покрови та українського козацтва щиро вітаємо воїнів-учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і ветеранів Збройних Сил України, учасників Другої світової війни і всіх патріотів із Днем захисника України!

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто відстоював і відстоює свободу і територіальну цілісність нашої держави у часи найважчих випробувань.

Низько вклоняємося кожній родині, яка втратила чоловіка чи сина, онука чи брата. Вічна слава Героям, які не повернулись з поля бою до рідного дому!

З повагою і гордістю до захисників України

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

Сьогодні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники райвійськкомату, ветерани Збройних Сил України, громадськість міста, учнівська молодь вшанували всіх, хто боровся за свободу Україну в різні часи її історії.

Наталія Романова: Маємо виховувати патріотів своєї країни

Чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській облдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови ОДА Наталії Романової відбулося 9 жовтня, в місті Мена. До заходу долучилися заступник голови обласної ради Арсен Дідур, представники відповідних координаційних рад при Борзнянській, Городнянській, Коропській, Корюківській, Менській, Новгород-Сіверській та Сосницькій райдержадміністраціях, а також родини бійців, загиблих у Донецькій та Луганській областях.

Перед засіданням учасники заходу вшанували пам’ять воїнів Чернігівщини, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет України. Також вони відвідали Менське міське кладовище, де нещодавно були скоєні акти вандалізму над пам’ятниками загиблих учасників АТО/ООС.