«    Жовтень 2019    »

Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…

У День 75-ї річниці вигнання нацистів з України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районної ветеранської організації відбулося покладання квітів.

До присутніх звернулась голова районної Організації ветеранів України Раїса Москальська. У своєму виступі вона відмітила, що потрібно берегти священну пам'ять про тих, хто віддав життя, визволяючи рідну землю від нацистських окупантів. А також, користуючись нагодою, побажала всім мирного неба над отчим краєм та всіляких гараздів.

Покладеними до Алеї Героїв квітами присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та жертв Другої світової війни.

Ветерани звітували про свою роботу

25 жовтня в адміністративному приміщенні районної ради відбулась 13-а звітно-виборна конференція Менської районної Організації ветеранів України.

У роботі даного зібрання взяли участь представник Міністерства у справах ветеранів Оксана Петренко. голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, переший заступник обласної Організації ветеранів України Анатолій Скуратович, голова обласної організації учасників бойових дій і ветеранів військової служби Валерій Самосват та інші.

Шановні ветерани Другої світової війни! Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас з 75-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України!

Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у буремні роки звільняли від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом, у надзвичайно важких умовах, відбудовували зруйновані міста та села, відроджували економіку. У скорботі згадуємо тих, чиє життя забрала та страшна війна

Ветерани Другої світової залишаються для нас взірцем служіння рідній землі, своєму народу, найкращим людським ідеалам, своїм прикладом надихають на перемогу наших воїнів, які сьогодні відстоюють єдність і територіальну цілісність України.