«    Березень 2020    »

До уваги громадян!

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, згідно з нормами чинного законодавства у адміністративному приміщенні районної ради (м.Мена, вул..Героїв АТО,6) запроваджено запобіжні дії.

На час введення карантину:

- посадовими особами виконавчого апарату районної ради припиняється особистий прийом громадян;

- відміняються будь-які масові та організаційні заходи, які планувались районною радою.

На першому поверсі адміністративного приміщення постійно знаходиться відповідальний черговий, який надасть відвідувачам роз’яснення щодо умов роботи установ та закладів, які розташовані у приміщенні, а також прийме кореспонденцію.

Увага! Важлива інформація!

Шановні клієнти служби зайнятості!

Уперіод дії карантину працюємо через засоби телефонного, електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції.

ТелефонМенської районної філії Чернігівського ОЦЗ: (04644) 3-16-46

post@mena.oczcn.gov.ua

Пам'ятка клієнтам служби зайнятості на період карантину

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі. Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів нашими центрами зайнятості та їх філіями:

Пенсійний фонд працює в штатному режимі

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомляє, що в умовах карантину графіки прийому громадян в сервісних центрах залишаються незмінними. Фінансування та виплата пенсій здійснюється згідно затверджених графіків.

Для вирішення індивідуальних питань пропонуємо телефонувати за номерами «гарячих ліній» сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області:

Чернігівський № 1 (Чернігівській район) 67-16-05;

Чернігівський № 2 (місто Чернігів) 67-51-12;