«    Вересень 2020    »

Перше засідання двадцять сьомої сесії районної ради: звіт голови та ряд питань щодо передачі майна спільної власності територіальних громад району

Сьогодні, 25 вересня, відбулося розширене засідання Президії та постійних комісій районної ради в рамках двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання за участю осіб визначених як виступаючі з питань порядку денного сесії. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій попередньо обговорили питання порядку денного сесії.

Після засідання Президії депутати районної ради працювали в постійних комісіях.

Перше пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради розпочалось із заслуховування звіту голови районної ради Наталії Боюн .

Звітуючи, голова повідомила про напрямки роботи районної ради, питання, які вирішувались депутатами, прийняття та реалізацію районних програм. Зазначила, що це останній звіт у сьомому скликанні і загалом, останній звіт голови Менської районної ради.

Працюй легально – працюй безпечно

Однією з ключових переваг легальної зайнятості є дотримання правил охорони праці. Гарантування безпечних і нешкідливих умов праці покладається на роботодавця.

Охорона праці – це система заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, та здоров'я людини в процесі роботи. У нормах про охорону праці втілюються конституційні положення про те, що людина, її життя та здоров’я визнаються найвищою соціальною цінністю держави.

Державна служба зайнятості нагадує основні права, що гарантуються Кодексом Законів про працюУкраїни та Законом України «Про охорону праці». Особливо актуальними ці положення стали у зв’язку з пандемією COVID-19, адже багато фахівців продовжують далі працювати на своїх робочих місцях.