«    Жовтень 2020    »

Дорогі освітяни Менщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Ваша невтомна праця знаходить відображення в наших серцях і душах, адже всі ми залишаємось вашими учнями. В юні літа, в пору зрілості насамперед учителю ми завдячуємо нашими досягненнями, до вас звертаємося за мудрою порадою.

Щиро дякуємо вам за теплоту сердець, душевний неспокій та набуті знання. Нехай забуваються всі негаразди, а кожен день наповнюється посмішками дітей.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, сонячних ранків, творчої наснаги і здійснення всіх мрій та сподівань.

Зі 100-річним ювілеєм Березнянську мистецьку школу вітали керівники району

У цьому році комунальному закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім.. Г.Г.Верьовки» виповнилось 100 років. Вчора в Чернігівському обласному філармонійному центрі ювіляри приймали вітання. Голова районної ради Наталія Боюн та голова РДА Євген Соловйов долучились до поздоровлень та вручили почесні відзнаки і подарунки. Директору музичного закладу Максиму Саченку вручено сертифікат на 10 000 гривень від районної державної адміністрації та районної ради на розвиток мистецької школи.

З нагоди 100-річчю заснування Березнянської школи мистецтв імені Г.Г.Верьовки та Міжнародного дня музики викладачів навчального закладу нагородили обласними відзнаками

Вже вчетверте на Чернігівщини проходить Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки, який відбувся 1 жовтня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. Захід присвячений 125-річчю від дня народження Григорія Верьовки - видатного українського диригента, композитора, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. А також 100-річчю заснування Березнянської школи мистецтв імені Григорія Гурійовича Верьовки та Міжнародному дню музики.