Зі 100-річним ювілеєм Березнянську мистецьку школу вітали керівники району

2-10-2020, 14:45 | Розділ: Новини | Переглядів: 751

У цьому році комунальному закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г.Верьовки» виповнилось 100 років. Вчора в Чернігівському обласному філармонійному центрі ювіляри приймали вітання. Голова районної ради Наталія Боюн та голова РДА Євген Соловйов долучились до поздоровлень та вручили почесні відзнаки і подарунки. Директору музичного закладу Максиму Саченку вручено сертифікат на 10 000 гривень від районної державної адміністрації та районної ради на розвиток мистецької школи.

За багаторічну самовіддану працю, високі результати, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення 100-річчя Березнянської мистецької школи ім.Г.Г.Верьовки Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено:

АГІЄНКО Оксану Вікторівну, викладача по класу бандури та вокалу комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області;

ВІДЕЦЬ Ксенію Сергіївну, викладача по класу фортепіано комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області;

ПОДУ Юлію Григорівну, викладача по класу домри комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області.

Почесною грамотою Менської районної ради за активну багаторічну самовіддану працю, високі результати, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення 100-річчя школи нагороджено:

НИЖНИК Людмилу Василівну, викладача по класу домри КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г.Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області;

ПРИХОДЬКО Леонілу Федорівну, викладача по класу бандури КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г.Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області.

За високу виконавську майстерність, активну участь у культурному житті району, наполегливу творчу працю та з нагоди відзначення 100-річчя КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г.Верьовки» подяку Менської районної ради оголошено:

АНДРУШЕНКО Ніці, БИСИКАЛУ Денису, ДЕНИСЕНКО Ганні, ДЕНИСЕНКО Яні, МЕДВЄДЄВІЙ Анастасії, МУСІ Катерині, НУРИДІНОВІЙ Дарії, НУРИДІНОВІЙ Марії, ПЕНЗЄВІЙ Анні, ПІНЧУКУ Іллі, ПРЯДКО Ангеліні, П’ЯТНИЦІ Сабріні, ШУМНІЙ Валерії, ансамблю бандуристів «ВИШИВАНКИ», керівник Приходько Л.Ф.

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

БУЛКА Івана Васильовича, викладача по класу духових інструментів комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області;

КОПТЕВИЧА Дмитра Миколайовича, викладача по класу теоретичних дисциплін комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області;

ЛАЗАРЕНКА Євгенія Леонідовича, викладача по класу хореографії комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області.

За високу виконавську майстерність, активну участь у культурному житті району, наполегливу творчу працю та з нагоди відзначення 100-річчя комунального закладу мистецької школи «Березнянська мистецька школа ім. Г.Г. Верьовки» подяку Менської районної державної адміністрації оголошено:

АНДРУШКО Єві, БУРКОВСЬКОМУ Олексію, ДОРОШЕНКО Евеліні, ЗАЇКОВІ Назару, КРАВЧЕНКО Вероніці, КУШНІРУ Максиму, ЛИСЕНКО Каріні, МИРОНЕНКО Златі, МИРОНЕНКО Катерині, МУСІ Анастасії, НОРЕЦЬ Євгенії, СІМАК Златі, ШУМНІЙ Іванні, Вокальному ансамблю «СТРУНИ СЕРЦЯ», керівник Саченко Т.Г.