23-09-2014, 12:30 | Розділ: --- | Переглядів: 1709

22 вересня 2014 року проведено загальні збори Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини».

До порядку денного зборів були внесені  питання: «Про організацію виконання рішення районної ради від 04.09.2014 «Про надання допомоги депутатами районної ради» та створення робочої групи», «Про ознайомлення із Законом України «Про співробітництво територіальних громад», «Про участь делегації Менського району у позачергових Загальних зборах Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад».

Невжинський В.М., голова місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини», голова районної ради, довів до відома членів асоціації зміст рішення районної ради щодо надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Було обрано представників до складу робочої групи, яка буде займатись питаннями розподілу коштів.

З основними положеннями  Закону України «Про співробітництво територіальних громад» голів місцевих рад ознайомив начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Лукаш Д.О.

Березнянський селищний голова Павленко В.М. озвучив проблеми вивозу сміття в селищі та навколишніх селах. Вніс пропозицію щодо вивчення можливості реалізації даного закону через об’єднання коштів територіальних громад «березнянського куща» для вирішення цього питання. Макошинський селищний голова Кравцов В.М. підтримав пропозицію, зауваживши, що й інша частина району могла б об’єднатись таким чином, адже проблема створення сміттєзвалищ (за всіма законодавчими нормами та правилами) існує і одна громада вирішити її не в змозі.

Прийнято рішення  доручити виконавчому апарату районної ради та Комунальному підприємству «Менарайкомунпослуга» підготувати  відповідні проекти документів,  програм, які б дали змогу реалізувати пропозиції голів місцевих рад по вирішенню проблем територіальних громад.

Кравцов В.М., Макошинський селищний голова, член правління Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини», розповів про участь делегації Менського району у Загальних зборах Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад.

На зборах розглядались й інші питання, прийняті відповідні рішення.